Вночі на Сихові двоє жінок отруїлись чадним газом

Сьогодні, 4 жовтня, близько 01.30 год. у Сихівському районі у квартирі на вул. Енергетична, 4 отруїлись чадним газом дві жінки віком 71 та 66 років. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради з посиланням на ДСНС Львівщини. Об этом сообщает sobitie.in.ua со ссылкой на СМИ.



  • 2019.08.470х200
WordPress Slideshow

Постраждалих у стані середнього ступеня важкості госпіталізували в обласну клінічну лікарню. Квартира обладнана ПГ-4 та газовою колонкою. Працівники ПАТ «Львівгаз» перекрили газопостачання до квартири.

Обставини події встановлюють.

Загалом з початку року у Львові трапилось уже 45 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 96 людей (з них 28 дітей), з яких 8 – загинули!

Фахівці наголошують, основна вимога, щоб не сталося біди, це притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/10/04/vnochi-na-syhovi-dvoye-zhinok-otruyilys-chadnym-gazom”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя