Звернення Зеленського: як можна двома фразами збільшити кількість власних недоброзичливців

Звернення Зеленського Об этом сообщает ukr-izdat.in.ua со ссылкой на СМИ.

Що справді кепсько у вчорашньому виступі президента, то це оте "не піддавайтесь на провокації", "вас хочуть використати, щоб далі грабувати" і так далі.

Справа не лише в тому, що це – чергове свідчення самозакоханості персонально Зе та його команди, які "схопили зірочку", ніяк не попустяться й тому не сприймають альтернативних поглядів. Це й так ні для кого не секрет.

Але от у чому ще полягає фішка. Розгромна перемога на президентських виборах, не менш шикарна – на парламентських, рейтинги досі під 70 %... Ну й звідки ж отакі печальні настрої? Що, невже жменька тих порохоботів здатна повести за собою серйозні маси Великого і Мудрого Народу? Чи чого ми тоді боїмось?

Я знов нагадаю: був от геть нещодавно у нас інший президент, теж височенної про себе думки, то він сильно образив багатьох необдуманими тезами про "руку Москви".

Тепер його наступник теж гамузом усіх незгодних оголошує ворогами народу. Хоча серед антипатиків Петра да-а-а-леко не всі були промосковськи налаштовані. І вже тим паче серед антипатиків Володимира да-а-алеко не всі налаштовані "пропетровськи". Так ніт же, чоловік бере і тупо двома фразами збільшує кількість власних недоброзичливців.

Я розумію, що наступати на граблі – то наш національний спорт, але періодично наступати не на власні граблі, а на чужі –то треба вміти.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Олександр МИХЕЛЬСОНДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570179637-zvernennya-zelenskogo-yak-mozhna-dvoma-frazami-zbilshiti.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя