Нападником на префектуру Парижа виявився її ж працівник

<span>Територію навколо префектури охороняють близько 200 поліцейських</span> — Нападником на префектуру Парижа виявився її ж працівник
Територію навколо префектури охороняють близько 200 поліцейських
Чоловік працював інженером з електроніки в Управлінні розвідки префектури Об этом сообщает vokrugmira.in.ua со ссылкой на СМИ.


Чоловік, який скоїв напад на поліцейських у префектурі Парижа, був глухонімим, повідомляє телеканал LCI у четвер, 3 жовтня. Телеканал уточнює, що він працював інженером з електроніки в Управлінні розвідки префектури. Він був не поліцейським, а цивільною особою, адміністративним працівником префектури.


Згідно з даними телеканалу BFMTV, нападник використав великий керамічний ніж, на який не зреагували металодетектори. Співробітники префектури зазвичай охороною не оглядалися.


Як відомо, спочатку чоловік напав у своїй робочій кімнаті на поліцейського, який перебував там. Вийшовши з цього приміщення в коридор, він вдарив ножем другу жертву. Третя людина загинула на сходах. Четвертого, імовірно жінку, нападник убив в одному з внутрішніх дворів префектури.


У дворі в цей момент перебувало багато поліцейських — закінчувався час обіду. Нападник був застрелений одним з них.


Чоловік, який скоїв напад, протягом 20 років працював у префектурі. Зараз в його квартирі проводиться обшук.


Основою версією інциденту вважається конфлікт між співробітниками Управління розвідки префектури.


На місце події прибули президент Франції Еммануель Макрон, прем’єр-міністр країни Едуар Філіп і глава МВС Крістоф Кастанер, який скасував у зв’язку з цією трагедією візит до Туреччини.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/napadnikom-na-prefekturu-parizha-viyavivsya-jiji-zh-pracivnik--629930.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя