Екс-директор Бурштинської ТЕС Андрій Шувар склав депутатські повноваження | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "депутат обласної ради Андрій Шувар" Об этом сообщает vidsboku.in.ua со ссылкой на СМИ.

3 жовтня на позачерговій сесії Івано-Франківської обласної ради депутати розглянули питання про дострокове припинення повноважень депутата від «Батьківщини» Андрія Шувара.

Як повідомив заступник голови облради Василь Гладій, депутат Андрій Шувар написав особисту заяву про дострокове припинення повноважень.

Андрій Шувар був обраний депутатом на 7 виборчому окрузі з центром у місті Галич. В облраді був членом постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

До січня 2018 року він обіймав посаду директора Бурштинської ТЕС ПАТ “ДТЕК Західенерго”.

«За» дострокове припинення депутатських повноважень Андрія Шувара проголосували 56 депутатів.

Рішення сесії буде направлене Івано-Франківській обласній виборчій комісії для розгляду.

Відповідно до норм чинного законодавства обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від партії. Тож згідно даних ЦВК Шувара в облраді може замінити Попович Любов Миколаївна, вчителька Слобідської школи.
Вона чергових місцевих виборах 2015 року вона балотувалась в 27 виборчому окрузі, де перемогу здобув представник БПП Дмитро Лащук.

Довідково:

Попович Любов Миколаївна – громадянка України, народилася 16.10.1969 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Слобідська загально-освітня школа І-ІІ ступенів, вчитель, місце проживання: Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Слобода

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/deputat-ivano-frankivskoyi-oblradi-shuvar-napisav-zayavu-pro-skladennia-povnovazfghen/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя