Стартує щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини»

Стартує щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини»

Житомирська обласна рада розпочинає прийом документів для участі у щорічному конкурсі «Краща спортивна громада Житомирщини», ініціатором якого є голова обласної ради Володимир Ширма. Об этом сообщает ukr-ordo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як інформує сайт обласної ради, органи місцевого самоврядування територіальних громад сіл, селищ, міст районного значення Житомирської області, які впродовж року були активними у спортивній сфері, можуть позмагатися у конкурсі та отримати фінансову винагороду на розвиток спорту у своїй громаді.


Для участі у конкурсі до 1 жовтня необхідно подати відповідні документи:


- заявку;


- інформацію про проведену роботу за період з 1 жовтня минулого року по 30 вересня поточного року;


- підтверджуючі фотографії щодо проведеної роботи;


- відгуки у засобах масової інформації (у разі наявності).


За І місце громада має можливість отримати 200 тис. грн, за ІІ місце – 150 тис.₴, за ІІІ місце – 100 тис.₴


Усю необхідну інформацію про щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини» можна знайти у рубриці «Місцеве самоврядування».


Звертаємо увагу, що на 24-й позачерговій сесії обласної ради, яка відбулась 9 липня, внесено зміни у рішення обласної ради «Про обласний щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини».


Нагадаємо, що щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини» започатковано депутатами на 17-й сесії обласної ради 26 липня 2018 року.


Минулого року переможцями стали Баранівська, Городницька та Ємільчинська об’єднані територіальні громади.
Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Sport/startue-schorichniy-konkurs-krascha-sportivna-gromada-zhitomirschini-10902960.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя